Śląski  Związek  Piłki  Nożnej

Podokręg  Sosnowiec

ul. Rzeźnicza  12

41-200 Sosnowiec

II piętro  pok. 205, 206 i 207

 

 

PKO Sosnowiec

Nr. K-ta  19 10202498 0000 8402 0018 4671

 

 

Tel./fax  32 266 58 45

e-mail  sopodokreg@interia.pl

------------------------------------

 

 

 

 

     

                                                                                                  

 AKTUALNOŚCI

 

 

 

 

 

 

 

SPRAWY WYDZIAŁU GIER

 

 

 

09.10.2014 r.

 

  Wydział Gier i Dyscypliny informuje, że po zapoznaniu się z dokumentacją z zawodów z dnia 27.09.2014r. LKS Ostoja Żelisławice – TKKF ZEW Sosnowiec podtrzymuje wynik uzyskany na boisku ( 3 - 2 dla LKS Ostoja Żelisławice).

 

Wydział Gier informuje, że zawody o mistrzostwo Klasy B z dnia 28.09.2014r. KS Cyklon II Rogoźnik – KS Giebło zostały zweryfikowane jako walkower 0 - 3 dla KS Giebło (na boisku 5 - 0 dla KS Cyklon II Rogoźnik).

W drużynie KS Cyklon II Rogoźnik grał nieuprawniony zawodnik.

 

Wydział Gier informuje, że zawody o mistrzostwo Klasy B z dnia 04.10.2014r. UKS Zagłębiak Tucznawa -  KS Cyklon II Rogoźnik zostały zweryfikowane jako walkower 0 - 3 dla KS Cyklon II Rogoźnik (na boisku 3 - 3 remis).

W drużynie UKS Zagłębiak Tucznawa grał nieuprawniony zawodnik.

 

 

 

06.10.2014 r.

 

Wydział Gier informuje, że w związku z zaistniałą aktualnie trudną sytuacją finansową i kadrową klubu MKS Milenium Wojkowice Zarząd klubu informuje o rezygnacji z udziału w III Rundzie Pucharu Polski edycji 2015/2016.

 

 

Wydział Gier informuje, że zostaje zmieniona godzina 11 kolejki Klasy A (środa) dnia 15.10.2014r. z godziny 15,30 na godzinę 15,45.

 

 

 

PUCHAR POLSKI

Podokręg Sosnowiec - edycja 2015/2016

 

 

 

Runda III 01.10.2014 r.

 

1. Unia Ząbkowice - RKS Grodziec 5 - 4  
2. Tęcza Błędów - Górnik Piaski 4 - 0  
3. AKS Niwka  - Szczakowianka Jaworzno 2 - 1  
4. Zagłębiak Tucznawa - Milenium Wojkowice 3 - 0 walkower
5. Ostoja Żelisławice - MKS Poręba 4 - 1  
6. Pionier Ujejsce - BKS Sarmacja Będzin 0 - 1  
7. Zagłębiak Dabrowa Gór. - Przemsza Siewierz 3 - 2  
8. Unia Dąbrowa Gór. - wolny los        

 

Runda II 10.09.2014 r.

 

1. Zagłębiak Dabrowa Gór. - Cyklon Rogoźnik 4 - 1  
2. Unia Dąbrowa Gór. - KP Sarnów 6 - 2  
3. AKS Niwka  - Strażak Mieżęcice 1 - 0  
4. Pionier Ujejsce - Promień Strzemieszyce M. 3 - 2

po dogrywce

5. MKS Sławków - Tęcza Błędów 0 - 2  
6. Milenium Wojkowice - CKS Czeladź 3 - 2  
7. Przemsza Dąbrowa Gó. - Ostoja Żelisławice 1 - 6  
8. Zagłębiak Tucznawa - ZEW Sosnowiec 5 - 4  
9. KP Warta Zawiercie - Przemsza Siewierz 0 - 5  
10. MKS Poręba - SKS Łagisza 2 - 1  

 

Runda I - 27.08.2014r.

 

1. Salos Jaworzno - Przemsza Dąbrowa G. 3 - 4 po dogrywce
2. Zagłębiak Tucznawa - Orzeł Dąbie 6 - 2  
3. Milenium Wojkowice - Łazowianka Łazy 2 - 1  
4. Góra Siewierska  - CKS Czeladź 1 - 3  
5. KS Mydlice  - KP Sarnów 0 - 1  
6. Unia Dąbrowa G. - Źródło Kromołów 0 - 5  
7. Ostoja Żelisławice  - Skalniak Kroczyce 5 - 2  
8. ZEW Kazimierz   Jedność Strsyżowice 3 - 0  
9. KS Giebło   SKS Łagisza 1 - 2  
10. MKS Poręba   Niwy Brudzowice 3 - 1  
11. Promień Strzemieszyce M. - wolny los        

 

 

 

----------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

Na posiedzeniu Wydziału Gier i Wydziału Dyscypliny w dniu 04.09.2014r. postanowiono

wprowadzić zmiany w Regulaminie Ramowym Rozgrywek Śl. ZPN Podokręg Sosnowiec Kl. A i B

na Sezon 2014/2014.

Zmiana dotyczy brzmienia § 20 pkt. 10 oraz § 21 pkt. h z obecnego na następujący:

 

      -  jeżeli co najmniej 5 (pięciu) zawodników jednej drużyny otrzyma napomnienia (żółte kartki)

         lub wykluczenia (czerwona kartka) w jednym meczu, klub ukaranych zawodników podlega

         karze pieniężnej w wysokości 100 zł.

         Kara płatna w terminie 14-sto dniowym.

 

W/w zmiana obowiązuje od dnia 04.09.2014r.

 

 

----------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

 

Wydział Szkolenia Podokręgu Sosnowiec informuje, iż w myśl nowych wytycznych PZPN, każdy animator (PZPN C) oraz instruktor (PZPN B) powinien jak najszybciej zapisać się na kurs wyrównawczy UEFA C oraz UEFA B.

                                                           Sprawa Pilna

 

Wszelkich informacji udziela trener koordynator Dariusz Wrona - tel. 507 784 820.

 

 

----------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

 

 

Uprawnienie zawodników

Proces uprawniania w module klubowym extranet: pobierz

Oświadczenie dotyczące zdeponowania DEKLARACJI GRY AMATORA w klubie: pobierz

 

 

 

----------------------------------------------------------------------------------------------

 

WAŻNE:

 

 

W oparciu o Uchwałę Zarządu PZPN dotyczącą zasad przyznawanie licencji:
                                             

Przypomina się wszystkim klubom uczestniczących w rozgrywkach ŚL.Z.P.N. Podokręg Sosnowiec w Klasie " A "  w sezonie 2014/2015 o obowiązku posiadania drużyny MŁODZIEŻOWEJ.

W przypadku braku drużyny młodzieżowej zostanie skierowane pismo do ŚL.Z.P.N. Wydziału Dyscypliny o cofnięcie licencji.
Konsekwencją tego może być przesunięcie drużyny z rozgrywek w Klasie "A" do rozgrywek w Klasie "B"

 

 

--------------------------------------------------------------------------------------------

 

Rejestracja Klubów w systemie Extranet

 

Śląski Związek Piłki Nożnej Podokręg Sosnowiec, informuje o wprowadzeniu obowiązkowej rejestracji Klubów w systemie Extranet.....................

 

---------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

SPRAWY WYDZIAŁU SZKOLENIA

 

Wydział Szkolenia ŚL.ZPN Podokręg Sosnowiec zawiadamia , że dnia 16.10.2014 (czwartek) na obiektach MOSiR Sosnowiec ul. Kresowa 1 (Stadion Ludowy) odbędzie się Turniej ''Z Okazji Dnia Młodego Piłkarza '' w turnieju wystąpią Reprezentacje 12 podokręgów należących do ŚL.ZPN w Katowicach. Turniej ma na celu dalszą selekcje do gry w Kadrze Śląska rocznika 2002/2003.

 

Powołuje się następujących zawodników.

 

1.  Kędziora Amadeusz                   Zagłębie SA Sosnowiec

2.  Pałgan Paweł                             Górnik Piaski

3.  Wanatowicz Wiktor                     Zagłębie SA Sosnowiec

4.  Mazur Dominik                           Zagłębie SA Sosnowiec

5.  Stęplewski Wiktor                       Zagłębie SA Sosnowiec

6.  Siga Jakub                                 Górnik Jaworzno

7.  Seweryn Łukasz                         Górnik Jaworzno

8.  Siemek Konrad                          Górnik Jaworzno

9.  Przybyło Wiktor                          Górnik Jaworzno

10. Miska Marcin                             AKS Niwka Sosnowiec

11. Korfel Michał                             Sarmacja Będzin

12. Zemła Wiktor                             MUKP Dąbrowa Górnicza

13. Niemiec Maksym                      Zagłębie SA Sosnowiec

14. Hutnik Marcel                            Zagłębie SA Sosnowiec

15. Krzeszowiec Jakub                   Zagłębie SA Sosnowiec

 

Zbiórka 16.10.14 (czwartek) godzina 9.00 pawilon przy boisku ze sztuczną nawierzchnią. Zawodnicy powinni posiadać: kartę zdrowia z ważnymi badaniami lekarskimi ,buty  lanki, bramkarze sprzęt bramkarski , górę od dresu. Kierownictwo klubu ,trenerzy lub opiekunowie odpowiedzialni są za właściwe wyposażenie zawodników i punktualne przybycie na zbiórkę. W przypadku kontuzji lub choroby prosimy niezwłocznie powiadomić Trenera Kadry Pana Dariusza Wronę tel.507-78-48-20.

 

 

 

 

SPRAWY WYDZIAŁU DYSCYPLINY

 

 

Wydział Dyscypliny przypomina o uregulowaniu zobowiązań finansowych za nałożone kary dyscyplinarne.

Nieuregulowanie powyższych zobowiązań spowoduje wyciągnięcie sankcji dyscyplinarnych, zgodnie z wytycznymi Regulaminu Dyscyplinarnego PZPN.

 

 

 

 

                                            

wprowadzić zmiany