Aktualności

KURS SPIKERÓW

20/12/2019 20:43

Śląski Związek Piłki Nożnej w Katowicach informuje, że organizuje Kurs Spikerów Piłkarskich dla klubów III ligi i klas niższych.


Zajęcia podczas trwania kursu prowadzone będą przez osoby zajmujące się problematyką bezpieczeństwa na stadionach, dziennikarstwem oraz zasadami operowaniem głosem.

Zajęcia teoretyczne i praktyczne odbywać się będą na Stadionie Ludowym w Sosnowcu (Stadion Zagłębia Sosnowiec) ul. Kresowa 1.

Kurs zostanie zakończony egzaminem wewnętrznym i wydaniem świadectwa Śl.ZPN upoważniającym do wykonywania funkcji spikera na zawodach piłki nożnej III ligi i klas niższych.

Koszt kursu wynosi 250 zł. od osoby. Organizator zapewnia wyżywienie : bar kawowy oraz obiad.

Przewidziany termin kursu - 25 stycznia 2020 r.

Wszystkie zainteresowane kluby, instytucje sportowe i osoby prywatne proszone są o przesłanie faxem 32/256-27-45, e-mailem Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub pocztą w nieprzekraczalnym terminie do dnia 12 stycznia 2020 r. zgłoszenia uczestników do udziału w kursie oraz podpisaną klauzulę dotyczącą administrowania danymi osobowymi.

W zgłoszeniu należy podać: imię i nazwisko, datę i miejsce urodzenia, wykształcenie, adres zamieszkania, numer telefonu kontaktowego oraz adres e-mail.

Organizator zastrzega sobie prawo do odwołania kursu lub zmiany terminu w przypadku braku odpowiedniej ilości chętnych. Bliższych informacji udzielają:

Przewodniczący Komisji ds. Bezpieczeństwa na Obiektach Piłkarskich Śl.ZPN Krzysztof Smulski telefon 502-737-882.

Z-ca Przewodniczącego Komisji ds. Bezpieczeństwa na Obiektach Piłkarskich Śl.ZPN Janusz Kiełtyka telefon 504-260-154